zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Mieszkanie, Rydułtowy, Mickiewicza, M3
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Rydułtowy,

143 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 8/DGA/OMS

Szanowni Państwo! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,38 m2 z przynależna piwnica. Mieszkanie do gruntownego remontu- zrób je tak jak chcesz! Współpracujemy z firma OBI- otrzymasz pakiet remontowy gratis!!! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku w Rydułtowach przy ul. Mickiewicza. Spokojna okolica- mili sąsiedzi. Budynek po po termomodernizacji- ocieplony , klatka schodowa po modernizacji. Mieszkanie składa się z: - kuchni z oknem - łazienki z WC - dużego salonu z balkonem typu "francuskiego" - pokoju - przedpokoju - piwnicy ze strychem Okna PVC. Czynsz ok 530 zł na 2 osoby zawierający opłaty C.O. , śmieci i wodę. Blisko przystanek autobusowy , szkoła, przedszkole ,plac zabaw, przychodnia. Każdy klient kupujący nieruchomość otrzyma " Pakiet remontowy OBI"- z atrakcyjnymi rabatami na materiały remontowe i projektowe. Serdecznie zapraszam na prezentację !!! Agent prowadzący: Daria Gawlik-Stefanek Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Teren Inwestycyjny z budynkami mieszkalno-usługowo-handlowymi
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

 

2 950 000
nr oferty: 1/DGA/OOS

W imieniu klienta przedstawiamy teren inwestycyjny z budynkami mieszkalno-usługowo-handlowymi. Cena netto 2 950 000zł. Nieruchomość znajduje się niedaleko centrum Rydułtów. Składa się z : -działki gruntowej o powierzchni 7440m2 Działka w MPZP o symbolu 77U co oznacza przeznaczenie terenu: a) podstawowe - usługi, b) dopuszczalne: - drobna wytwórczość, - funkcja mieszkalna w postaci przeznaczenia części zabudowy usługowej na mieszkania, - sieci i obiekty infrastruktury technicznej; - budynku handlowo - mieszkalnego o pow. 191,70m2 Budynek 3 kondygnacyjny, parter cześć usługowa, pierwsze piętro : przedpokój, kuchnia , łazienka oraz salon 2 piętro 2 pokoje i łazienka taras , okna PVC , dach pokryty dachówką , - pawilonu handlowego o pow. 68,83m2 - budynku sklepu o pow. 363,70m2 - hali rozbioru drobiu o pow. 351,70m2 Kanalizacja oraz woda miejska, 2 przyłącza elektryczne , ogrzewanie z kotłowni własnej - węglowe. Istnieje możliwość podłączenia gazu. Obiekt posiada 3 wjazdy do posesji. Istnieje możliwość podziału nieruchomości na połowę- szczegóły do ustalenia. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem! Serdecznie zapraszamy na prezentacje! Oferta na wyłączność naszego biura. Agent prowadzący: Daria Gawlik-Stefanek Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Mieszkanie m4, Boguszowice, dostępne od zaraz
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

 

185 000
nr oferty: 6/DGA/OMS

Witam, tylko u nas , oferta na wyłączność naszego biura: Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie m4 znajdujące się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia 60,32 m2 z przynależną piwnicą3,47m2. Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych pokoi - metraż ok 8,05m2, 11,28m2 oraz największy salon 18,6m2. - mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, co roku zwrot za ogrzewanie - osobnej łazienki 3,78m2- kafelki - osobnego WC- 1,2m2- kafelki - kuchni 10,6m2 - panele w salonie - okna plastikowe - gaz tylko w kuchni - piony w kuchni i łazience wymienione- osobne liczniki na ciepłą i zimna wodę - piwnica 3,47 m2 - lodówka zostaje na wyposażeniu Mieszkanie do własnej aranżacji , wedle własnego gustu. W pobliży sklepy, Biedronka, przedszkole i gimnazjum. Mieszkanie znajduje się na ul. Karskiego i jest dostępne "od ręki". Każdy klient kupujący nieruchomość otrzyma " Pakiet remontowy OBI"- z atrakcyjnymi rabatami na materiały remontowe i projektowe. Serdecznie zapraszam na prezentację !!! Agent prowadzący: Daria Gawlik-Stefanek Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.